Nasze usługi opierają się na administrowaniu oraz zarządzaniu nieruchomościami. Pracujemy nie tylko na terenie wspólnot mieszkaniowych czy osiedli domków jednorodzinnych, podejmujemy się także zadań związanych z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi.

Te ostatnie stanowią szczególnie wymagające zagadnienie, ponieważ budynki tego typu są wykorzystywane do różnych celów, a co za tym idzie, mają różnego rodzaju potrzeby. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i oddzielnie opracowujemy strategię.

W przypadku wspólnot mieszkaniowych i domków jednorodzinnych podejmujemy się usuwania awarii, przeprowadzania przeglądów technicznych, ubezpieczania nieruchomości i wielu innych zadań tego typu.

Zarządzanie osiedlami domków jednorodzinnych

Statusu miejsc tego typu nie określają przepisy prawne, dlatego jest pewna dowolność w przypadku charakteru ich funkcjonowania. Mogą być one zgłoszone do Krajowego Rejestru Sądowego w celu nadania im osobowości prawnej w charakterze stowarzyszenia lub działać na podstawie Kodeksu Cywilnego. W obu przypadkach istnieje możliwość współpracy z nami. Zarządzanie osiedlami domków jednorodzinnych rozpoczyna się od zapoznania się ze strukturą okolicy. Następnie tworzony jest indywidualny plan świadczonych usług.

Czytaj więcej

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Praca w nieruchomościach tego typu wiąże się z odpowiedzialnością za bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem budynku. Do obowiązków zalicza się obsługa budynku, a także dbanie o przynależne tereny zielone. Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi to także zawieranie umów z dostawcami mediów i negocjowanie stawek z usługodawcami. Chcąc świadczyć kompleksowe usługi, które będą satysfakcjonujące dla Klientów, zatrudniamy profesjonalnych administratorów nieruchomości, księgowych, a także konserwatorów i techników obsługi budynków.

Czytaj więcej

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Nasza firma świadczy usługi związane z administracją budynkami takimi jak biurowce, galerie handlowe i inne tego typu obiekty. Zarządzanie nieruchomościami komercyjnych wymaga wykorzystania wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników, dzięki czemu możemy pomóc naszemu Klientowi w efektywnym wykorzystaniu budynków do swoich potrzeb. Współpraca z nami prowadzi do optymalizacji kosztów, które przełożą się na zwiększenie zysków.

Czytaj więcej