Zarządzanie osiedlami domków jednorodzinnych

Decydując się na zakup u dewelopera wymarzonego domu z ogródkiem nie mamy najczęściej świadomości, że koniec końców spadną w równej części na nas i na naszych sąsiadów obowiązki związane z utrzymaniem części wspólnych. A wspólne są drogi na terenie osiedla, place zabaw, brama wjazdowa, jeśli jest ono zamknięte, a nawet latarnie. Dobrze byłoby więc, żeby ktoś kompetentny zajął się administracją terenów i obiektów wspólnych.

Czytaj więcej

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Właściciele lokali w blokach, czy też w 2- lub kilkulokalowych domach w zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej mają określony udział we wspólnej nieruchomości, przez co też wspólnie decydują o jej losach. W momencie wyodrębnienia z budynku pierwszego lokalu powstaje więc wspólnota mieszkaniowa.

Czytaj więcej

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Istotą nieruchomości komercyjnych niezależnie od realizowanych w nich funkcji jest generowanie zysków dla ich właściciela. W celu maksymalizacji zysków oraz optymalizacji ponoszonych kosztów przygotowujemy w porozumieniu z właścicielem odpowiednią strategię dla nieruchomości a następnie wdrażamy ją i realizujemy na bieżąco.

Czytaj więcej